Anasayfa / Kıl Dönmesi / Şişli Kıl Dönmesi Tedavisi

Şişli Kıl Dönmesi Tedavisi

Makat hastalıkları (proctoloji) alanında Türkiye’nin en başarılı tedavi merkezi IDEA Klinik daha çok kişiye ulaşıp daha hızlı ve daha iyi bir sağlık hizmeti felsefesiyle İstanbul, Ankara ve İzmir’den sonra en son olarak Bursa şubesi ile faaliyet göstermeye başlamıştır.

şişli kıl dönmesi tedavisi

Bu yazımızda, her gün yüzlerce tedavisini uyguladığımız, özellikle erkeklerin belli yaş aralarında daha çok sıklıkla karşılaştığı kıl dönmesi (pilonıdal sinüs) hakkında bilgiler sunacağız. Bilgilerini bizimle paylaşan IDEA Klinik Şişli Genel Cerrahi Uzmanına teşekkür ederiz.

Neden IDEA Kliniklerini Tercih Etmeliyim?
IDEA Klinik konum itibari ile Ankara, İzmir ve Bursa dışında İstanbul’un en merkezi 3 ilçesi olan Şişli, Kadıköy ve Bakırköy klinikleri ile hizmet vermektedir. İstanbul ve yurt dışı hastalarının özellikle tercih ettikleri IDEA Klinik Şişli’nin sizlere sunmuş olduğu ayrıcalık ve kolaylıkları şu şekilde sıralayabiliriz.

Deneyimli Proktoloji Uzmanı Görev Yapıyor
Kıl dönmesi rahatsızlığı, insanlarda ameliyat olma düşüncesini uyandırdığı için, korkulan ve sürekli ertelenen bir rahatsızlık olarak karşımıza çıkmaktadır. Genellikle apseleşme olmadan kendini hissettiren bir rahatsızlık olmayıp, buna istinaden; iltihaplanma olduğu anda kişiyi uykusuz gecelere ve sosyal hayattan uzaklaşmaya kadar varan ağrılara neden olabilmektedir. Ve mutlaka tedavi edilmelidir.
Kliniğimizde Proktoloji konusunda tecrübeli genel cerrahi uzmanımız tarafından ameliyatsız olarak gerçekleştirilen tedavilerle bu sorundan 5 dakika gibi kısa bir sürede kurtulabilirsiniz.

Kıl Dönmesi Tedavisinde Ameliyatsız Yöntemler Uygulanıyor
Uyguladığımız mikro sinüsektomi yöntemi, kıl dönmesi operasyonlarında uygulanabilecek en konforlu yöntemdir.
Ameliyatsız tedavi yöntemi mikro sinüsektomi’nin size kazandıracağı ayrıcalıklardan kısaca bahsedelim;

Tedaviniz 5 Dakikada Yapılır
Tedaviniz 5 dakika gibi kısa sürede gerçekleşir. İşlemden hemen sonra yürüyerek evinize, işinize ve kısacası sosyal hayatınıza geri dönebilirsiniz. İstirahat süresi gerektirmediği gibi iş kaybı da yaşamazsınız.

Klasik ameliyat yöntemlerinin hiçbir dezavantajını yaşamadan sağlığınıza kavuşmuş olursunuz.

Narkoz yada Hastanede İstirahat Etme Gibi Dezavantajları Yoktur
Mikro Sinüsektomi yönteminde narkoz almazsınız ve tedavi sonrası hastanede yatış söz konusu olmaz. Ameliyatsız, narkozsuz ve iş kaybı olmayan bu yöntemin ayrıcalığından faydalanmak isteyen çoğu hastamız muayeneye geldikleri aynı gün içinde tedavilerini de olup rahatsızlıklarından kurtulmayı tercih etmektedirler.

Şişli IDEA Klinik Nerede?
Nişantaşı Şişli Kliniğimiz İstanbul’un ulaşım açısından en merkezi konumda bulunan Şişli ilçesinin Osmanbey semtindedir.Metro, metrobüs ve tüm toplu taşıma araçlarıyla rahatlıkla ulaşabileceğiniz bir konuma sahiptir.

Yazar: Op. Dr. Canan ERDEM

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi mezunuyum. 2000 yılında Kartal Eğitim Araştırma Hastanesinde Genel Cerrahi Uzmanlığı İhtisasımı tamamladım. Makat hastalıkları (Proktoloji), ben, nasır, kondilom ve siğil gibi hastalıkların tedavisini yapmaktayım.
WhatsApp Destek
İletişim Bilgilerimiz